Biegowa Kuba czyli Marabana Cuba 21 listopad 2021

Jeśli tu zaglądasz to znaczy, że aktywność fizyczna nie jest Ci obca 🙂 Lubisz biegać, jesteś doświadczonym biegaczem albo amatorem. A może po prostu jesteś pasjonatem zdrowego ruchu i podróży?  Doskonale!! Nasza wyprawa łączy w sobie obie te pasje. Urokliwa i kolorowa Hawana 10 listopada staje się kolebką aktywności i odbywa się impreza sportowa Marabana Cuba z okazji Naradowego Dnia Kultury Fizycznej i Sportu. Łączy ona w sobie Maraton, półmaraton, bieg na dystansie 10 km zarówno dla biegaczy jak i piechurów. Bez względu na to czy jesteś zawodowcem, amatorem, na wózku inwalidzkim, niewidomy, niedosłyszący… MOŻESZ wziąć udział w tym wielkim wydarzeniu!!!

Wyprawa 9 Nocy na Kubie w terminie 18.11. – 27.11. łączy udział w imprezie sportowej Marabana Cuba oraz zwiedzanie Hawany, plażowanie w Tarara i odrobinę rozrywki w postaci Koncertu Buena Vista Social Club, smakowania drinków w miejscach, w których bywał Hemingway oraz clubingu. Zapisy na udział w Marabana Cuba dokonujesz samodzielnie!!!

KOSZT WYPRAWY: 2100 PLN + 610/500 USD

Przy rezerwacji 4 miesiące przed terminem RABAT – 300PLN

 

Wyprawa 5 Nocy na Kubie w terminie 19.11. – 24.11. łączy udział w imprezie sportowej Marabana Cuba oraz zwiedzanie Hawany, plażowanie w Tarara i odrobinę rozrywki w postaci Koncertu Buena Vista Social Club, smakowania drinków w miejscach, w których bywał Hemingway oraz clubingu. Zapisy na udział w Marabana Cuba dokonujesz samodzielnie!!!

KOSZT WYPRAWY: 1500 PLN + 500/410 Euro

Przy rezerwacji 4 miesiące przed terminem RABAT – 200 PLN