Jak zarezerwować naszą wyprawę? Oto 8 prostych Kroków!

 

1

KROK 1

wypełnij formularz rezerwacyjny, określ termin, ilość osób, dodatkowe opcje, inne ważne dla Ciebie informacje.

 

2

KROK 2

przeanalizujemy twoje zapytanie, na Twój adres email odeślemy dopasowaną ofertę z uwzględnieniem Twoich preferencji, potwierdzenie rezerwacji z informacją o płatnościach i warunkami wyprawy oraz umową.

 

 

3

KROK 3

jeśli wszystko spełni Twoje oczekiwania, podpiszesz umowę i prześlesz do nas jej skan lub zdjęcie. Podpisanie umowy i wpłata pierwszej transzy jest potwierdzeniem zawarcia umowy i akceptacją warunków wyprawy.

 

 

4

KROK 4

po zaksięgowaniu wpłaty 2 transzy (najpóźniej na 30dni przed terminem wyprawy) otrzymasz od nas drogą elektroniczną kartę rezerwacyjną, którą zabierzesz ze sobą na Kubę  i przekażesz opiekunowi z Flamingo Travel (zgodnie z warunkami możesz dokonać zmian osób Ci towarzyszących do 7 dni przed planowanym terminem wyprawy).

 

5

KROK 5

dokonujesz wpłat we wskazanych w umowie (lub warunkach) kwotach i terminach.

 

6

KROK 6

na 7 dni przed planowanym terminem wyprawy możesz dokonać zmian osób towarzyszących, aby to zrobić należy przesłać na nasz adres email: numer umowy, nazwisko zamawiającego oraz dane osób towarzyszących, które ostatecznie będą Ci towarzyszyć w wyprawie.

 

7

KROK 7

na 7 dni przed wyprawą otrzymasz od nas kartę rezerwacyjną z aktualnymi danymi, którą zabierzesz ze sobą na Kubę i przekażesz opiekunowi z Flamingo Travel.

 

8

KROK 8

na Kubie przywita Cię opiekun wyprawy z Flamingo Travel. Życzymy niezapomnianych wrażeń.