Rodzinna wycieczka na Kubę

Kuba to wspaniałe miejsce, które urzeknie także dzieciaki w różnym wieku. Jeśli chcesz wybrać się z nami na Kubę i spędzić tam cudowny czas zwiedzając, plażując, poznając prawdziwą Kubę i jednocześnie nie wydać fortuny oraz zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci to zgłoś się do nas !!!

 

Napisz do nas w jakim wieku są Twoje pociechy i czego absolutnie NIE lubią w podróżach a my postaramy się zaproponować coś specjalnie dedykowanego dla Twojej Rodziny. U nas dzieci mają zniżki na wybrane atrakcje, nocleg dla całej Rodziny w jednym pokoju jest także objęty preferencyjnymi cenami zaś śniadania oferujemy dzieciom całkowicie gratis:)

 

W „Dodatkowych opcjach” podpowiadamy jak ciekawie spędzić czas na Kubie i co warto zobaczyć. Znajdują się też przybliżone koszty różnych atrakcji. Zerknij i napisz do nas a my postaramy się zorganizować podróż dla Twojej Rodziny z niezapomnianymi wrażeniami !

A może masz ochotę poznać nieco Kubę zanim zdecydujesz dokąd konkretnie chcesz się wybrać i co zwiedzić? Polecamy ciekawe artykuły o wybranych miejscach na Kubie w których byliśmy i które wywarły na nas ogromne wrażenie. Ty też powinieneś je zobaczyć!!!