Kuba fakultatywnie – wycieczka na Kubę dopasowana do Ciebie

Jeśli już zaplanowałeś pobyt na Kubie, masz termin, bilety, noclegi ale nie zorganizowałeś sobie czasu wolnego to jest to miejsce, w którym możesz znaleźć ciekawe propozycje na spędzenie czasu na Kubie.

Napisz do nas kiedy i gdzie się wybierasz a my zaproponujemy ci opcje fakultatywne na zwiedzanie Hawany i okolic oraz poznanie prawdziwej Kuby.

Możesz także wybrać jedną z gotowych propozycji :

 

Hawana w 1 dzień – 180 euro od osoby

Odbiór z hotelu w Hawanie, przejazd różowym cadillakiem cabrio po Hawanie z przewodnikiem, Muzeum Rumu, Muzeum Rewolucji, Fabryka Cygar, Fabryka Czekolady, Floriditta z 1 drinkiem, Cannon Shots z kolacją na zamku lub koncert buena Vista Social Club z 3 drinkami (do wyboru), odstawienie do hotelu w Hawanie.

Hawana w 2 dni z noclegiem w casa particular – 260 euro od osoby

Odbiór ze wskazanego miejsca (dodatkowo odpłatny), przejazd różowym cadillakiem cabrio po Hawanie z przewodnikiem, Muzeum Rumu, Muzeum Rewolucji, Fabryka Cygar, Fabryka Czekolady, Floriditta z 1 drinkiem, Bodeguita Del Medio z 1 drinkiem, Cannon Shots z kolacją na zamku, śniadanie w casa,  lekcja salsy w szkole tańca, koncert Buena Vista Social Club z 3 drinkami, zwiedzanie Hawany rikszą, odstawienie do hotelu w Hawanie.

Dolina Viñales – 230 euro od osoby

Odbiór ze wskazanego miejsca w Hawanie (poza Hawaną dodatkowo odpłatny), wyjazd do rezerwatu przyrody naszym transportem z przewodnikiem, konne zwiedzanie rezerwatu, zwiedzanie plantacji tytoniu Mr. Robain’a, smakowanie cygar Coshiba, zwiedzanie jaskini, oglądanie Muralu, obiadokolacja, powrót do wskazanego miejsca w Hawanie (poza Hawaną dodatkowo odpłatne).

Trinidad i Cienfuegos z 1 noclegiem – 430 euro od osoby

Odbiór ze wskazanego miejsca w Hawanie (poza Hawaną dodatkowo odpłatny), wyjazd z przewodnikiem do Trinidad, zwiedzanie, spacery, wieczorem zabawa w House of Beers i House of Musica, nauka palenia kubańskich cygar, kolacja, nocleg w casa, śniadanie w casa, przejazd do Cienfuegos, zwiedzanie, spacery, wieczorem powrót do wskazanego miejsca w Hawanie (poza Hawaną dodatkowo odpłatne).

Playa Tarara z noclegiem w willi przy plaży – 190 euro

Odbiór ze wskazanego miejsca w Hawanie (poza Hawaną dodatkowo odpłatny), wyjazd z opiekunem do Tarara, zakwaterowanie, plażowanie, relaks, dostęp do baseny, kolacja w formie grilla, nocleg w willi, śniadanie w willi, plażowanie, wieczorem powrót do wskazanego miejsca w Hawanie (poza Hawaną dodatkowo odpłatne).

Dodatkowe OPCJE

 

Jeśli chciałbyś zobaczyć jeszcze więcej podczas naszych Wypraw możemy zaproponować Ci dodatkowe wycieczki realizowane podczas dni wolnych. Poszczególne wycieczki i atrakcje są dodatkowo płatne na miejscu w euro. Zapoznaj się się z naszymi propozycjami oraz orientacyjnymi kosztami dodatkowych atrakcji. Zapraszamy